کد خبر: X9XOr زمان: 09:15 1398/05/16   بازدید: 4437

توافق سیتی برای جذب پدیده 18ساله پرتغالی

منچسترسیتی برای جذب فلیکس کوریا، پدیده جوان اسپورتینگ لیسبون که مورد توجه بارسلونا و یوونتوس هم قرار داشت با این باشگاه پرتغالی به توافق رسید.

به گزارش "ورزش سه"، باشگاه پرتغالی اسپورتینگ لیسبون تایید کرد که برای انتقال پدیده 18ساله‌اش، فلیکس کوریا به منچسترسیتی با این باشگاه انگلیسی به توافق رسیده است.

 

 

کوریای 18ساله در ماه‌های اخیر با شایعاتی درباره تمایل بارسلونا، یوونتوس و آث میلان برای به خدمت گرفتنش مواجه شده بود. اما اسپورتینگ دیروز سه‌شنبه اعلام کرد که با باشگاه منچسترسیتی بر سر او به توافق رسیده و کوریا به این تیم لیگ برتری ملحق خواهد شد.

 

بر اساس گزارش‌ها، سیتی ماه گذشته با فلیکس کوریا به توافق رسیده و سپس نظر مثبت باشگاهش اسپورتینگ را جلب کرده است. بر اساس توافق دو طرف، سیتی 3.5 میلیون یورو برای این انتقال خواهد پرداخت و 3.5 میلیون یوروی دیگر هم به صورت پاداش پرداخت خواهد شد.

 

فلیکس کوریا امسال تابستان در رقابتهای زیر 19سال اروپا در تیم ملی پرتغال نمایش درخشانی داشت. این وینگر 18ساله در صعود پرتغال به فینال رقابتها نقش بسیار مهمی داشت هر چند پرتغالی‌ها در فینال مقابل اسپانیا شکست خوردند و از کسب عنوان قهرمانی بازماندند.

 

منچسترسیتی که اخیراً موفق شد با عبور از لیورپول در کامیونتی شیلد فصل را با موفقیت آغاز کند روز شنبه در اولین دیدارش در فصل جدید لیگ برتر در خانه وستهام به مصاف این تیم خواهد رفت.