کد خبر: RLb7w زمان: 10:00 1398/05/16   بازدید: 4699

سریال محبوب کلوپ برای یادگیری انگلیسی

یورگن کلوپ، سرمربی آلمانی لیورپول در یک گفتگو اعتراف کرد که با تماشای سریال فرندز برای یاد گرفتن زبان انگلیسی تلاش می‌کرده.

به گزارش "ورزش سه"، یورگن کلوپ، سرمربی آلمانی لیورپول می‌گوید برای یاد گرفتن زبان انگلیسی، تماشای سریال فرندز کمک بزرگی به او کرده و مکالمه‌های ساده‌ی این سریال باعث شده بتواند به راحتی در یادگیری انگلیسی پیشرفت کند.

 

 

یورگن کلوپ، سرمربی محبوب لیورپول که فصل گذشته با این تیم قهرمان اروپا شده می‌گوید وقتی تصمیم گرفته برای تقویت انگلیسی‌اش فیلم تماشا کند درک دیالوگ‌های اکثر فیلمهای برای او دشوار بوده ولی دیالوگ‌های ساده و جذاب سریال فرندز را متوجه می‌شده و به همین دلیل، این سریال کمک بزرگی به او برای یادگیری زبان انگلیسی بوده.

 

یورگن کلوپ که در برنامه زنده شبکه بی‌بی‌سی شرکت کرده بود در این باره گفت:" من با تماشای فرندز انگلیسی یاد گرفتم چون دیالوگ‌هایش ساده بود و راحت می‌شد فهمید چه می‌گویند".

 

سرمربی آلمانی لیورپول در ادامه گفت:" اول سعی کردم فیلم تماشا کنم ولی در فیلم‌ها اکثرا با لهجه‌های خاص صحبت می‌کنند و چیزهایی از این قبیل که کار را سخت می‌کند. در فیلم‌ها کلمات را درست تلفظ نمی‌کنند. در فیلمها یک عالمه حرفهای مبتذل و به درد نخور هم هست که مجبورید آنها را هم دنبال کنید".

 

کلوپ در ادامه صحبتهایش اضافه کرد:" ساده‌ترین راه برای انگلیسی یاد گرفتن آلمانی‌ها، سریال فرندز است. مکالمه‌ها در این سریال ساده است و شما از همان اوایل عملا می‌توانید همه کلمات را متوجه شوید. برای همین بود که من از این سریال استفاده می‌کردم".