کد خبر: eoXr0 زمان: 10:20 1398/05/16   بازدید: 2494

گری لینه‌کر:

تاتنهام کاری نکند که پوچتینو از دست برود

گری لینه‌کر، کارشناس فوتبال انگلیس و یکی از اسطوره‌های فوتبال این کشور می‌‌گوید تاتنهام با کم‌کاری در بازار نقل و انتقالات خود را با خطر از دست دادن سرمربی‌اش پوچتینو مواجه کرده است.

به گزارش "ورزش سه"، گری لینه‌کر با هشدار دادن به مدیران باشگاه تاتنهام می‌گوید سیاست تاتنهام برای کم‌کاری در بازار نقل و انتقالات و عدم جذب بازیکن جدید باعث شده این تیم باخطر از دست دادن سرمربی آرژانتینی‌اش پوچتینو مواجه باشد که یکی از بهترین مربیان حال حاضر دنیا است.

 

تاتنهام در حالیکه کمتر از 48 ساعت به پایان مهلت پنجره نقل و انتقالات تابستانی انگلیس باقی مانده در این پنجره تنها تانگوی اندومبله را جذب کرده و به جز او هیچ بازیکن دیگری را به تیم زیر نظر مائوریسیو پوچتینو اضافه نکرده است.

 

 

پوچتینو در ماه‌های اخیر چند بار از ناراحتی خود بابت عدم جذب بازیکن جدید توسط تاتنهام به صورت علنی صحبت کرده بود و گفته بود در سیاست‌های نقل و انتقالاتی باشگاه هیچ نقشی ندارد. گری لینه‌کر که خود در دوران فوتبالی‌اش مهاجم تاتنهام بوده می‌گوید پوچتینو مشتاق است که شاهد نتیجه دادن گلایه‌هایش باشد و در این هفته پیش از پایان پنجره تابستانی چند بازیکن درجه‌یک به تیمش اضافه شود.

 

لینه‌کر در این مصاحبه گفت:" پوچتینو با صحبتهایی که با رسانه‌ها انجام داده هیات مدیره تاتنهام را تحت فشار گذاشته. من چند ماه پیش که پوچه را دیدم مشخص بود که خیلی دلش می‌خواهد چند بازیکن به تیمش اضافه شود به خصوص با توجه به اینکه تاتنهام یکی دو سال گذشته هیچ بازیکن جدیدی به خدمت نگرفته".

 

لینه‌کر در ادامه گفت:" اگر اوضاع همینطور ادامه پیدا کند کار به جایی خواهد رسید که تاتنهام ممکن است یک مربی واقعا درجه‌یک را از دست بدهد. آنها باید خیلی مراقب باشند که چنین اتفاقی نیفتد. ولی البته ما در حال حاضر از وضعیت مالی باشگاه بعد از نقل مکان به استادیوم جدید باخبر نیستیم و این عاملی است که ممکن است در قدرت خرج کردن آنها در تابستان امسال تاثیر گذاشته باشد".