کد خبر: WjX9Q زمان: 11:20 1398/05/16   بازدید: 3009

اریکسن کلید انتقال پوگبا به رئال مادرید؟

بحث انتقال پل پوگبا به رئال مادرید هر روز داغ و داغ تر می شود و موضوع انتقال او از اولدترافورد به برنابئو از موضوعات مورد علاقه مطبوعات اسپانیا است.

به گزارش "ورزش سه"، پوگبا که از ابتدای فصل نقل و انتقالات مورد توجه رئال مادرید و زیدان بوده این روز ها به مرکز توجهات در نقل و انتقالات تابستانی تبدیل شده است.

 

روزنامه مارکا صفحه ی اول امروز خود را مانند روز های قبل به این انتقال اختصاص داده است. این روزنامه چاپ مادرید با این عنوان که اریکسن می تواند کلید انتقال پوگبا به جمع سفید پوشان باشد، به قضیه ی انتقال این ستاره ی فرانسوی پرداخته است.

 

 

در حالیکه فقط چند روز تا پایان نقل و انتقالات لیگ برتر انگلستان باقی مانده منچستر برای کوتاه آمدن بر سر فروش پوگبا باید جانشینی برای او خریداری کند و مارکا این جانشین را اریکسن دانمارکی ستاره ی تاتنهام معرفی کرده. البته این روزنامه در میان گزینه های دیگر از ساویچ صرب و برونو فرناندز پرتغالی نیز نام برده است که در اولویت های بعدی منچستر برای جانشینی احتمالی پوگبا قرار دارند؛ همه این ها در حالی است که اگر منچستر طی روز های آینده موفق به توافق با هیچ کدام از گزینه های نامبرده نشود احتمال انتقال پوگبا به رئال مادرید چیزی نزدیک به صفر خواهد بود.

 

دیگر روزنامه ی مادریدی، آاس هم اگر چه تیتر اول خود را به ستاره ی بلژیکی رئال اختصاص داده و با تیتر "حالا زمان تو است" از بازی امشب مقابل سالزبورگ به عنوان فرصتی خوب برای نشان دادن توانایی های هازارد بعد از پنج بازی آرام و بی اثر یاد کرده است اما در بخشی دیگر، مطلب خود را به انتقال پل پوگبا اختصاص داده و در نوشته ای آورده " منچستریونایتد و اریکسن مذاکرات را با یکدیگر آغاز کرده اند و این موضوع می تواند کلید انتقال پوگبا به مادرید باشد".

 

 

با وجود همه ی این اخبار و حواشی فقط باید منتظر ماند و دید در روزهای آینده چه اتفاقاتی خواهد افتاد و آیا منچستر یونایتد بالاخره با خرید جانشین برای ستاره فرانسوی‌اش راضی به انتقال پل پوگبا به جمع مادریدی ها خواهد شد یا در نهایت این فرانسوی در جمع شیاطین سرخ ماندگار می شود؟