کد خبر: 0lgBR زمان: 12:19 1398/05/16   بازدید: 2121

یونایتد در آخرین مراحل جذب اریکسن از تاتنهام

به گزارش ایندیپندنت، منچستریونایتد در حال مذاکره برای جذب کریستین اریکسن با قراردادی 50 میلیون پوندی است.

به  گزارش "ورزش سه"، درحالیکه در روزهای اخیر شایعات زیادی درباره انتقال قریب‌الوقوع کریستین اریکسن، ستاره دانمارکی تاتنهام به رئال مادرید مطرح شده اما روزنامه انگلیسی ایندیپندنت امروز خبر داد که باشگاه منچستریونایتد در حال مذاکره با نمایندگان اریکسن است تا این ستاره تاتنهام را با قراردادی 50 میلیون پوندی راهی اولدترافورد کند.

 

 

تاتنهام که پیش از این تمایلی برای فروش بازی‌ساز دانمارکی خود نشان نمی‌داد حالا قصد دارد با فروش او در تابستان جاری راه را برای جذب بازیکنانی مثل برونو فرناندس و پائولو دیبالا باز کند. قرارداد اریکسن با تاتنهام سال آینده به پایان می‌رسد و او نمی‌خواهد با تاتنهام قرارداد جدیدی امضا کند و به همین علت مدیران تاتنهام تصمیم به فروش او گرفته‌اند.

 

اریکسن در آغاز گفته بود تنها حاضر است بعد از ترک تاتنهام به رئال مادرید برود اما ایندیپندنت می‌گوید بعد از سرد شدن رئال مادرید نسبت به جذب او، ستاره دانمارکی حالا به انتقالش به یونایتد جدی‌تر نگاه می‌کند.

 

بر اساس این گزارش یونایتد امیدوار است ظرف چهل و هشت ساعت آینده با اریکسن به توافق رسیده و قرارداد انتقال او را امضا کند.

 

ایندیپندنت می‌گوید مائوریسو پوچتینو با خروج اریکسن از تیمش موافقت کرده تا بتواند بازیکنانی را به خدمت بگیرد که در بلندمدت در تاتنهام مانده و بتواند روی آنها برنامه‌ریزی کند.