کد خبر: X9Xlr زمان: 12:53 1398/05/16   بازدید: 901

رونمایی از جام تکراری در مشهد

جام نوزدهم باز هم تغییر می کند؟

مراسم قرعه کشی لیگ نوزدهم در حالی به میزبانی مشهد برگزار شد که در رونمایی از جام قهرمانی این دوره بازهم شاهد جامی تکراری در سالن بودیم.

به گزارش "ورزش سه"، پیش از این اعلام شده بود جام قهرمانی لیگ برتر طبق قوانینی که طراحی شده بعد از سه قهرمانی متوالی تیم ها با تغییراتی در شکل خود روبرو خواهد شد اما برخلاف این صحبت ها دیروز در مشهد حاضران در سالن و بینندگان تلویزیونی شاهد رونمایی از همان جامی بودند که پرسپولیس فصل قبل برای سومین بار متوالی بالای سر برد.


مسئولان سازمان لیگ در حالی این جام تکراری را روی جایگاه طراحی شده در سن سالن تئاتر شهر مشهد قرار دادند که انتظار می رفت در این مراسم جام اصلی در معرض دید همگان قرار بگیرد. در واکنش به این اتفاق مسئولان هیات فوتبال مشهد به عنوان میزبان مدعی شدند جام از طریق سازمان لیگ به این مراسم ارسال شده و آنها دخل و تصرفی در موضوع نداشتند.


حال با این اتفاق سئوالی که ذهن همه علاقمندان به فوتبال و طرفداران باشگاه ها را به خود مشغول می کند این است آیا سازمان لیگ برنامه ای برای تغییر شکل جام بنا به قوانینی که در بیشتر کشورهای دیگر نیز مرسوم است، دارد یا نه؟