کد خبر: RLbDw زمان: 12:58 1398/05/16   بازدید: 213

بیل و خامس، غایبین فهرست زیدان برای بازی سالزبورگ

نام گرت بیل و خامس رودریگز در فهرست زین‌الدین زیدان برای بازی دوستانه امروز رئال مادرید مقابل سالزبورگ دیده نمی‌شود.

به گزارش "ورزش سه"، با اعلام فهرست بازیکنان رئال مادرید برای بازی دوستانه امروز این تیم با سالزبورگ، نام گرت بیل و خامس رودریگز، دو ستاره‌ای که در تابستان اخیر شایعات زیادی درباره خروج‌شان از رئال مطرح بوده ولی همچنان بازیکن رئال مادرید هستند دیده نمی‌شود.

 

 

گرت بیل بعد از آنکه زین‌الدین زیدان به صراحت اعلام کرد او را نمی‌خواهد تا یک قدمی انتقال به باشگاهی چینی پیش رفت ولی مدیران رئال در آخرین لحظات مانع از انتقال او شدند تا بیل همچنان بازیکن رئال بماند. بعد از آن که گرت بیل برای شرکت در جام آئودی با تیم رئال سفر نکرد این باشگاه اعلام کرد علت عدم حضور او در کاروان رئال بیماری ستاره ولزی بوده. اما رسانه‌ها تصاویری منتشر کردند که بیل را در حال گلف بازی کردن در پایتخت اسپانیا نشان می‌داد درحالیکه هم‌تیمی‌هایش در آلمان در حال شرکت در جام آئودی بودند.

 

حالا که نام گرت بیل بار دیگر در فهرست رئال مادرید جایی ندارد این احتمال وجود دارد که در روزهای باقی مانده تا پایان پنجره نقل و انتقالاتی اسپانیا او در نهایت رئال را ترک کرده و به تیمی دیگر منتقل شود.

 

 

خامس رودریگز هم مثل گرت بیل در فهرست اعلام شده از سوی زیدان جایی ندارد. ناپولی و اتلتیکو مادرید در طول تابستان علاقه خود به جذب خامس را اعلام کرده بودند ولی بعد از مصدومیت مارکو آسنسیو، مدیران رئال سعی کردند خامس را نگه داشته و از زیدان بخواهند در غیاب آسنسیو، خامس را در تیم حفظ کند.