کد خبر: mJekp زمان: 18:57 1398/05/16   بازدید: 2

لوتار ماتیوس:

خامس در نیمی از تیم های اروپا جایی ندارد

اسطوره باشگاه بایرن مونیخ به بررسی دلایل عدم موفقیت خامس در بایرن و بی مهری نیکو کوواچ و زیدان نسبت به او پرداخت.

به گزارش "ورزش سه"، خامس رودریگز یک هفته ای است که به تمرینات رئال برگشته اما وضعیت او در این تیم نامشخص است. پس از دو سال حضور قرضی در بایرن، این باشگاه حاضر نشد بند خرید دائمی او را فعال کند و در نهایت او به رئال برگشت اما از بخت بد، زیدان هم به رئال برگشته و مرد فرانسوی که دلیل اصلی جدایی خامس در تابستان 2017 بود، هنوز هم علاقه ای به او ندارد.

دو باشگاه ناپولی و اتلتیکو خواهان جذب خامس هستند؛ هرچند شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه از سوی سران رئال به خامس گفته شده است که در تیم خواهد ماند. با بیرون ماندن خامس از فهرست بازی امشب مقابل سالزبورگ حالا می توان با اطمینان گفت که زیدان خامس را نمی خواهد.

 

 

 

 

لوتار ماتیوس در مصاحبه با آاس و در مورد خامس گفت:« او فوتبالیست بزرگی است و از او بسیار هم خوشم می آید ولی نیاز به یک مربی دارد که از او بهترین استفاده را بکند و او را در پست مورد علاقه اش قرار دهد. نه رئال ونه بایرن به بازیکن شماره 10 در سیستم خود نیاز ندارند.»

 

ماتیوس ادامه داد:« خامس نمی تواند در کناره ها بازی کند و باید در مرکز زمین باشد. در سیستم زیدان و نیکو کوواچ، جایی برای خامس نیست. خامس وقتی در پست خودش بازی نمی کند، نیمی از توانایی هایش را از دست می دهد. نباید به او وظایف دفاعی محول کرد. برای مثال او در تیم ملی کلمبیا پشت مهاجمان بازی می کند و این همان پست مورد علاقه اش است. دقیقا مثل مسی در بارسلونا. این مشکل بزرگی برای خامس است چون نیمی از تیم های بزرگ اروپایی با سیستم مورد علاقه خامس بازی نمی کنند و او جایی در این تیم ها نخواهد داشت.»