کد خبر: 4vNB5 زمان: 19:20 1398/05/16   بازدید: 0

پیکه: امیدوارم کوتینیو در بارسلونا باقی بماند

جرارد پیکه، مدافع اسپانیایی بارسلونا ابراز امیدواری کرد فیلیپ کوتینیو در این تیم باقی بماند.

به گزارش "ورزش سه"، یک سال و نیم پیش و بعد از کش و قوس های فراوان، بارسلونا گران ترین خرید تاریخ لالیگا را نهایی کرده و فیلیپ کوتینیو را با مبلغ 160 میلیون یورو از لیورپول به خدمت گرفت. علیرغم شروعی قابل قبول، هرچه گذشت شرایط برای ستاره سابق مرسی سایدی ها دشوارتر شد و فصل قبل در بسیاری از بازی های مهم، فیلیپ کوتینیو جریان مسابقه را از روی نیمکت تماشا کرد. اخبار زیادی در مورد احتمال انتقال قرضی فیلیپ کوتینیو به لیگ برتر و تیم هایی چون تاتنهام یا آرسنال شنیده می شود اما جرارد پیکه امیدوار است او در بارسا باقی بماند.

 

 

جرارد پیکه گفت: "من قطعا علاقه دارم فیلیپ کوتینیو برای فصل بعد هم در بارسلونا باقی مانده و در کنار ما بازی کند. اما در نهایت چیزی که مهم است رضایت خود کوتینیو است و من دوست دارم او در تیمی بازی کند که از پوشیدن لباس آن احساس رضایت دارد.

 

به نظر من تا آخرین روز بازار نقل و انتقالات تابستان امسال مشخص نمی شود که آیا فیلیپ کوتینیو فصل بعد هم در بارسلونا می ماند یا خیر. اگرچه من علاقمند به ماندن او هستم، اما تصمیم گیری در این موارد دست من نیست و خود کوتینیو و البته باشگاه باید در این مورد تصمیم بگیرند. باید ببینیم در نهایت چه اتفاقی رخ خواهد داد."