کد خبر: v4OjO زمان: 19:44 1398/05/16   بازدید: 0

مانوئل نویر: می خواهیم دوباره بایرن 2013 شویم

مانوئل نویر، کاپیتان و دروازه بان بایرن مونیخ، فتح لیگ قهرمانان را هدف فصل آتی تیمش توصیف کرد.

به گزارش "ورزش سه"، باواریایی ها فصل قبل و بعد از پذیرش شکست سنگین در خانه برابر لیورپول با لیگ قهرمانان وداع کردند. بسیاری معتقدند عدم جذب ستاره در بخش هجومی باعث می شود بایرن مونیخ این فصل نیز شانس چندانی برای قهرمانی در اروپا نداشته باشد اما مانوئل نویر شرایط را به شکل دیگری توصیف کرد و مدعی شد آنها باید دوباره تبدیل به همان تیم آماده سال 2013 (فاتح سه گانه) شوند.

 

 

مانوئل نویر در پاسخ به انفعال نسبی مدیران بایرن مونیخ در بازار نقل و انتقالاتی امسال گت:" من فکر می کنم روسای باشگاه بایرن مونیخ در حال انجام وظایف خود در بازار تابستانی هستند.

 

ما باید دوباره صاحب تیمی شویم که بتواند در لیگ قهرمانان در مقابل دیگر رقبا به مبارزه بپردازد و موفق به قهرمانی در این رقابت ها شود. فتح لیگ قهرمانان هدف من برای فصل بعد است. فصل قبل بعد از شکست برابر لیورپول وداعی زودهنگام با این رقابت ها داشتیم و باید این فصل نام بایرن مونیخ در بین نامزدهای قهرمانی در لیگ قهرمانان جای داشته باشد.

 

فصل گذشته شرایط برای ما ناامید کننده بود و امکان پنهان کردن آن وجود ندارد. اما ما این فصل دوباره قصد داریم به فتح عناوین هجوم برده و مجدد به همان بایرن مونیخ سال 2013 تبدیل شویم، این فصل ما قصد داریم لیگ قهرمانان را فتح کنیم."