کد خبر: jo3KX زمان: 20:15 1398/05/16   بازدید: 1

اخراج مویس کروس را راهی رئال کرد؛

چگونه ستاره رئال مادرید از منچستر دور شد؟

یکی از رسانه‌های انگلیسی اخراج دیوید مویس را دلیل عدم حضور تونی کروس در منچستر یونایتد می‌داند. 

به گزارش "ورزش ‌سه"،  تیم ملی آلمان در جام جهانی 2014 برزیل به عنوان قهرمانی رسید و تونی کروس یکی از بهترین بازیکن ژرمن ها برای رسیدن به این عنوان بود. به همین دلیل منچستر یونایتد با مبلغ 60 میلیون یورو به دنبال جذب وی بود. 

 

اما دیوید مویس، سرمربی سابق منچستر قبل از آمدن کروس اخراج و این انتقال منتفی شد. بعد از این اتفاق ستاره آلمانی به رئال مادرید رفت و یکی از بازیکنان ثابت غول اسپانیایی شد. کروس در این خصوص گفت: من قبل از انتقالم می‌دانستم که منچستر من را می‌خواهد و خیلی نزدیک بود که این انتقال انجام شود اما اینطور نشد. 

 

 

دیوید مویس هم در اینباره گفت: بله، من این موضوع را تایید می‌کنم. در یک روز خوب با کروس جلسه گذاشتیم و درباره برنامه‌های منچستر یونایتد در آینده او را قانع کردیم. در پایان نیز توافقات انجام شد و همه چیز را شفاهی انجام دادیم. 

 

فردا آخرین فرصت تیم‌های انگلیسی برای خرید در بازار تابستانی است و منچستر یونایتد در پی جذب برونو فرناندز و کریستین اریکسن هستند. به همین دلیل باید دید که مدیران شیاطین سرخ در نهایت بعد از ناکامی در جذب دیبالا موفق به جذب کدام یک از ستاره‌های نقل و انتقالات خواهند شد.