کد خبر: Qx0YG زمان: 20:16 1398/05/16   بازدید: 1

پرسپولیس با دو اخراجی اما ۱۱ نفره باخت

شکست پرسپولیس از فولاد؛ اتفاق مهم در روز خبرنگار

تیم پرسپولیس در شرایطی که با تیم اصلی خود وارد زمین شده بود، با نتیجه 2-0 بازی را به فولاد باخت.

به گزارش "ورزش سه"، تیم فوتبال پرسپولیس امروز در دیداری دوستانه در ورزشگاه شهید کاظمی از تیم فولاد خوزستان میزبانی کرد. کالدرون در این مسابقه از نفرات اصلی خود بهره برد و به جز چند مهره نظیر سیدجلال حسینی، از عناصر فیکسش استفاده کرد تا به نوعی تیمی که احتمالا قرار است در مقابل پارس جنوبی به زمین بفرستد را محک بزند.

 

جواد نکونام نیز شهاب گردان، موسی کولی بالی، ایوب والی، احمد عبدالله  زاده، محمد آبشک، شیمبا، حسن بیت سعید، سیف الهی، محمد قاسمی نژاد، وحید حیدری و میثم سعادتی را در ترکیب اصلی استفاده کرد.

تا دقیقه 24 بازی حملات و بازی جذاب دو تیم گلی را در بر نداشت اما در این دقیقه، حمله شاگردان نکونام باعث شد تا دروازه بوژیدار رادوشوویچ باز شود. چند دقیقه بعد هم فولاد فرصت گلزنی داشت اما خلیل زاده به خوبی توپ گیری کرد.

 

 

پرسپولیسی ها که پیش از گل فولاد یک ضربه تیرک دروازه زده بودند، در دقیقه 43 نیز با ضربه نادری روی دروازه حریف خطرساز شدند اما شوت این بازیکن هم به تیر خورد.

در اواسط نیمه اول کمال کامیابی نیا به دلیل اعتراض به تصمیم داور کارت قرمز گرفت. سپس کالدرون تصمیم گرفت ربیع خواه را به زمین بفرستد تا پرسپولیس ۱۱ نفره ادامه دهد.

در دقیقه 65 برخورد توپ با دست دفاع چپ پرسپولیس باعث شد تا داور به نفع فولاد پنالتی بگیرد. لوسیانو پریرا پنالتی را تبدیل به گل کرد.

 

 

یک دقیقه پس از گل، شجاع خلیل زاده نیز به خاطر اعتراض به داور اخراج شد اما باتوجه به قانون بازی، یک بازیکن جدید جای او به زمین آمد. سیدجلال تعویضی پرسپولیس بود.

در ادامه پرسپولیس از به ثمر رساندن گل بازماند تا این دیدار دوستانه 2-0 تمام شود. پرسپولیس پیش از این تنها باخت خود با سرمربیگری کالدرون را نیز با همین نتیجه ثبت کرده بود.

 

پرسپولیس در حالی مقابل فولاد شکست خورد که در روز خبرنگار، غیبت اصحاب رسانه در ورزشگاه شهید کاظمی به چشم آمد.