کد خبر: NdmAR زمان: 09:40 1398/05/17   بازدید: 1

والورده: سوالات مربوط به نیمار رهایم نمی‌کند

ارنستو والورده، سرمربی بارسا بعد از پیروزی 2-1 تیمش مقابل ناپولی با سوالهای متعدد درباره آینده نیمار روبرو شد و گفت پرسش‌های مربوط به نیمار ظاهراً او را رها نخواهد کرد.

به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا دیشب در آمریکا در یک بازی دوستانه به مصاف ناپولی رفت و موفق شد با نتیجه 2-1 در این بازی به پیروزی برسد. بعد از این دیدار ارنستو والورده سرمربی بارسا مقابل خبرنگاران قرار گرفت و با سوالهای متعددی درباره آینده نیمار و احتمال بازگشت او به بارسلونا یا پیوستنش به رئال مادرید روبرو شد.

 

 

والورده دو سال پیش هم در همین شهر میامی با سوالهایی درباره نیمار روبرو شده بود با این تفاوت که آن زمان، نیمار ستاره بارسا بود که قصد داشت با ترک این تیم راهی پاری سن ژرمن شود.

 

والورده در پاسخ گفت:" گزارشهای مربوط به نیمار و رئال مادرید متعلق به دیروز است. باید ببینیم فردا چه اتفاقاتی می‌افتد. دفعه‌ی قبلی که من به این استادیوم آمده بودم هم مجبور شدم به سوالات زیادی درباره نیمار پاسخ بدهم. دو سال از آن روز گذشته ولی وضعیت هیچ فرقی نکرده. انگار سوالات مربوط به نیمار مرا دنبال می‌کند و رهایم نمی‌کند. من نمی‌دانم در نهایت چه اتفاقی می‌افتد".

 

والورده اما در پاسخ به سوالاتی درباره آینده فیلیپ کوتینیو ستاره برزیلی تیمش گفت:" من روی کوتینیو حساب می‌کنم. نمی‌‌دانیم دقیقا چه اتفاقی برای او خواهد افتاد ولی کوتینیو با ما است. او امروز بازی نکرد همانطور که آرتور و ویدال هم بازی نکردند. چون بعد از کوپا دل ری فقط در دو جلسه تمرینی شرکت کرده بودند. برنامه ما این است که آنها را آرام آرام به شرایط مسابقه برگردانیم و به تیم اضافه کنیم. باید ببینم روز پنج‌شنبه کوتینیو می‌تواند چند دقیقه بازی کند یا نه. بله ما روی کوتینیو حساب می‌کنیم".