کد خبر: WjXNW زمان: 11:00 1398/05/17   بازدید: 0

پرواز لوکاکو به میلان با مدیر برنامه استراماچونی(عکس)

مدیر برنامه‌های روملو لوکاکو با انتشار عکسی از او در یک هواپیمای خصوصی از سفرش به میلان خبر داد. گفته می‌شود لوکاکو برای شرکت در تست پزشکی اینتر راهی میلان شده است.

به گزارش "ورزش سه"، مدیر برنامه‌های روملو لوکاکو دیروز با انتشار عکسی از او در یک هواپیمای اختصاصی از سفرش به میلان برای عقد قرارداد با اینتر خبر داد. گفته می‌شود لوکاکو امروز ابتدا در تستهای پزشکی اینتر شرکت کرده و سپس همین امروز پنج‌شنبه با این باشگاه قرارداد امضا خواهد کرد.

 

نکته جالب دیگر این است که لوکاکو در یک هواپیمای خصوصی در کنار مدیر برنامه‌هایش فدریکو پاستورلو دیده می‌شود که مدیر برنامه‌های آندره استراماچونی، سرمربی ایتالیایی استقلال هم هست.

 

 

لوکاکو این هفته انگلیس را ترک کرده و راهی کشورش بلژیک شده بود تا در مجموعه تمرینی باشگاه سابقش اندرلخت تمرین کند. لوکاکو قصد داشت با ماندن در بلژیک و دوری از یونایتد این تیم را مجبور کند با انتقالش به باشگاهی دیگر موافقت کند. باشگاهی که حالا مشخص شده اینتر خواهد بود.

 

بر اساس گزارش‌ها، مدیران اینتر دیشب پیشنهادی معادل 64.7 میلیون پوند به علاوه پاداش به منچستریونایتد پیشنهاد داده‌اند که احتمالا مجموع رقم پیشنهادی‌ برای خرید لوکاکو از سوی اینتر را به 75 میلیون پوند می‌رساند.

 

درحالیکه لوکاکو در بلژیک حضور داشت پاستورلو دیشب به لندن رفت تا خروج او از یونایتد را قطعی کند. بعد از آن بود که در اینستاگرام پاستورلو عکسی منتشر شد که او را در یک هواپیمای خصوصی در کنار لوکاکو نشان می‌داد. پاستورلو در این پست نوشت که او لوکاکو را از بروکسل به میلان منتقل خواهد کرد.