کد خبر: nJJ7G زمان: 12:05 1398/05/17   بازدید: 2

11 نفر اصلی پرسپولیس؛ کسی بیرون می‌رود؟

روز گذشته پرسپولیس با ترکیبی به مصاف فولاد رفت که احتمالا اکثر این بازیکنان نفرات اصلی سرخپوشان را تشکیل خواهند داد.

به گزارش "ورزش سه"، تیم پرسپولیس در هفته های اخیر دو بازی دوستانه را در روزهای متوالی برگزار می کرد؛ یک روز تیمی با نام های شناخته شده تر و روز دیگر ترکیبی متشکل از بازیکنان باتجربه و جوان. این در حالی است که مشخصا کالدرون به ترکیب مورد نظر خود رسیده و قصد ندارد تغییرات زیادی را نسبت به دوران برانکو ایوانکوویچ اعمال کند.

 

پرسپولیس روز گذشته با ترکیب «رادوشوویچ، کنعانی، خلیل زاده، شیری، نادری، کامیابی نیا، نوراللهی، ترابی، احمدزاده، امیری و علیپور» به میدان رفت. در این ترکیب 4 تغییر نسبت به دوران برانکو وجود دارد و علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، بشار رسن و ماریو بودیمیر در آن حاضر نیستند.

 

از این لیست 4 نفره، ماریو بودیمیر از جمع سرخ ها جدا شده، بشار رسن به خاطر تاخیر در حضور در تمرینات فعلا از ترکیب به دور است، سیدجلال با مصدومیت دست و پنجه نرم می کند و بیرانوند نیز به دلیل محرومیت هفته اول را از دست داده است.

 

حالا باید دید که در هفته اول چه کسی از این 11 نفر به نیمکت منتقل می شود. باتوجه به بهبود مصدومیت سیدجلال، احتمال حضور او در ترکیب اصلی وجود دارد. همچنین باید دید از بین نفرات خط میانی و خط حمله آیا کسی به ترکیب اصلی می رسد یا نه؟