کد خبر: eool1 زمان: 21:30 1398/05/17   بازدید: 2

بوبان: میلان قصد خرید مودریچ را ندارد

زوونومیر بوبان، مدیر بخش فوتبال باشگاه میلان، تاکید کرد که این باشگاه قصد به خدمت گرفتن لوکا مودریچ، ستاره کروات رئال مادرید، را ندارد.

به گزارش "ورزش سه"، مودریچ که در سال 2018 برنده توپ طلای بهترین بازیکن جهان شد، در ماه های اخیر به عنوان یکی از اهداف میلان و اینتر در بازار نقل و انتقالات مطرح شد اما مدتی پیش پائولو مالدینی، مدیر فنی روسونری، ضمن تایید ارزش های فنی مودریچ، اعلام کرده بود که چنین انتقالی انجام نخواهد شد و اکنون بوبان هم صحبت های او را تایید کرد.

او به گاتزتا دلو اسپورت گفت:" بیست روز قبل، پائولو مالدینی اعلام کرد که لوکا مودریچ بازیکن میلان نخواهد شد. اما از آن زمان، ما به صحبت در این مورد ادامه می دهیم و بدون پایه و اساسی در مورد آن می نویسیم. مایلم تکرار کنم که بهترین بازیکن سال گذشته جهان، بازیکن ما نخواهد شد.

 

 

تا آنجایی که من می دانم، او در مادرید خواهد ماند. واضح است که داشتن او فوق العاده است اما این چیزی که گفتم، تنها واقعیت موجود است.

لوکا انسان و بازیکنی در بالاترین سطح است. ما از اینکه او برای فصل آینده ما آرزوی موفقیت کرد، تشکر می کنیم و ما خوشحالیم که او از کودکی طرفدار باشگاه ما بود اما درست است که در مورد مسائل شفاف سازی کنیم."