کد خبر: KPPPq زمان: 11:29 1398/05/19   بازدید: 2

مرور روزنامه های امروز صبح اسپانیا

رئال مادرید، انتخاب پاری سن ژرمن برای نیمار

بحث انتقال نیمار به یکی از دو تیم بارسا یا رئال همچنان در صدر اخبار قرار دارد.

به گزارش "ورزش سه"، روزنامه های مادریدی یعنی مارکا و آاس امروز هم مانند دو،سه روز گذشته تیتر اصلی خود را به انتقال نیمار به جمع سفید های مادرید اختصاص داده اند؛ مارکا با تیتر اصلی " حالا او خود را در لباس سفید می بیند" نیمار را بیش از پیش نزدیک به باشگاه مادریدی می داند.


مارکا در ادامه تنها راه خروج نیمار از پاریس را انتخاب رئال مادرید از سوی او دانسته و اشاره کرده ناصرالخلیفی مالک پی اس جی علاقه ای به انتقال این ستاره برزیلی به بارسلونا ندارد.


این روزنامه اسپانیایی همچنین به دریافت سیگنال های مثبت از سوی خود نیمار برای مذاکره با سفیدها اشاره کرده و نیمار را نیز علاقمند به این انتقال دانسته است.


دیگر روزنامه مادریدی آاس هم با تیتر " پی اس جی مادرید را انتخاب کرده" از علاقه پاریسی ها به فروش نیمار به رئال مادرید پرده برداشته است؛ آاس هم همچون مارکا معتقد است پاریسی ها هیچ علاقه ای به فروش ستاره برزیلی خود به بارسلونا ندارند.


آاس همچنین به اصرار پاریسی ها برای تسریع این انتقال برای جلوگیری از حضور نیمار در بارسلونا اشاره کرده است.


روزنامه اسپورت چاپ کاتالونیا اما از سوپر پیشنهاد فلورنتینو پرز رئیس باشگاه رئال مادرید به فوق ستاره برزیلی پرده برداشته است؛ موندو رقم دستمزد پیشنهادی پرز برای هر فصل به نیمار را ۴۰ میلیون یورو اعلام کرده است! اما این روزنامه معتقد است نیمار این پیشنهاد را رد می کند زیرا رویای او پیوستن دوباره به بارسلوناست.


موندو دیپورتیوو دیگر روزنامه چاپ ایالت کاتالونیا با تیتر اصلی "گزینه های نیمار" از رئال مادرید و بارسلونا به عنوان گزینه های این برزیلی نام برده است؛ موندو اما معتقد است بارسا اولویت این بازیکن خواهد بود و او احتمالا به صورت قرضی با بند حق خرید به جمع آبی اناری ها خواهد پیوست؛


موندو همچنین از احتمال کم ورود یووه به پروژه خرید نیمار پرده برداشته است.