کد خبر: 2wwwb زمان: 12:36 1398/05/19   بازدید: 0

پورموسوی: نباید غرق در نتیجه بازی شویم

سرمربی تیم جوانان پس از پیروزی ارزشمند برابر ازبکستان گفت: هرچند با شایستگی حریف قدرتمندمان را شکست دادیم اما باز هم باید کیفیت و عملکرد بهتری به نمایش بگذاریم.

به گزارش "ورزش سه"، سیروس پورموسوی که شاگردانش در نخستین بازی با نتیجه دو بر صفر ازبکستان را شکست دادند در گفت و گو با سایت رسمی فدراسیون فوتبال اظهار داشت: ما در این بازی نمایش خیلی خوبی داشتیم با این وجود باور دارم که باید از این بهتر کار کنیم و از عملکرد بچه ها رضایت کامل نداشتم. در خصوص این بازی باید به سه مسئله اشاره کنم. اول اینکه همیشه اولین مسابقه سخت ترین بازی است و تیم تلاش می کند به شرایط عادت کند. دوم اینکه تیم ما تجربه بازی زیر نور را نداشت و خوشبختانه این تجربه را با موفقیت پشت سر گذاشتیم.هم چنین تیم های آسیای میانه برابر ما با قدرت بندی بسیار بالا، بازی فیزیکی و همینطور انگیزه قابل توجهی قرار می گیرند که با این وجود توانستیم ازبکستان را شکست دهیم.

 

پورموسوی ادامه داد: به بچه ها خسته نباشید می گویم و باید بگویم شروع بسیار خوبی در این مسابقات داشتیم اما انتظار من این است که غرق در این پیروزی نشویم بلکه در هر بازی بهتر و با انسجام بیشتر عمل کنیم. خوشبختانه آنالیز بسیار خوبی هم از تیم ترکمنستان داشته ایم و تلاش می کنیم در دومین بازی بهتر عمل کنیم. توان فنی و کیفیت بچه های ما به مراتب بالاتر است و می توانند در بازی های بعدی رفته رفته هماهنگی بیشتری پیدا کنند.

 

گفتنی است تیم ملی جوانان در دومین بازی تورنمنت کافا روز دوشنبه ساعت 17 برابر ترکمنستان قرار می گیرد. تیم ایران هم اکنون در جدول بازی ها در رتبه نخست قرار دارد.