کد خبر: PyyNL زمان: 13:07 1398/05/19   بازدید: 1

صدرنشینی یووه، این بار در جدول دستمزدها(عکس)

تیم فوتبال یوونتوس در بین تمام تیم های حاضر در سری آ بیشترین دستمزد را به بازیکنان خود پرداخت می کند.

به گزارش ورزش سه، سری آ ایتالیا در حالی از هفته آینده آغاز می شود که شاید با وجود اینتر کونته شاهد رقابت جذاب تری نسبت به فصول قبل برای دستیابی به عنوان قهرمانی باشیم؛ با این وجود امسال هم همچون فصول گذشته بیانکونری بیشترین دستمزد را در بین تیم های حاضر در سری آ به بازیکنان خود اختصاص می دهد.


در این گزارش قصد داریم به پنج نفر اول لیست بازیکنایی که بیشترین  دستمزدهای سری آ را دریافت می کنند بپردازیم.


١-کریستیانو رونالدو؛ یوونتوس


این فوق ستاره ی پرتغالی و صاحب پنج توپ طلای دنیای فوتبال که از رئال مادرید به یووه پیوست با ٣١ میلیون یورو در سال و با اختلاف فاحش نسبت به نفرات بعد بیشترین دستمزد را در بین بازیکنان شاغل در ایتالیا دریافت می کند.


٢-ماتیاس دلیخت؛ یوونتوس


این بازیکن بیست ساله هلندی که پس از کش و قوس فراوان و با وجود مشتریان زیادی که داشت در نهایت یووه را انتخاب کردبا دریافت ١٠ میلیون یورو در سال نفر دوم این لیست است‌.


٣-آدرین ربیوت؛ یووه


این هافبک خلاق فرانسوی که به دلیل تمدید نکردن قرارداد خود با پاریسی ها فصل قبل را به طور کامل روی سکو ها سپری کرد، امسال به عنوان بازیکن آزاد و با دستمزد سالیانه ٩ میلیون یورو به یووه پیوست و در رتبه سوم این لیست قرار دارد.


٤-گونزالو هیگواین؛ یوونتوس


این بازیکن آرژانتینی که طی فصول قبل به شکل قرضی در تیم های آث میلان و چلسی حضور داشت  امسال دوباره به یووه بازگشته و با وجود گمانه زنی رسانه ها مبنی بر جدایی او طی روز های آینده از جمع بیانکونری، با ٨.٥ میلیون یورو دستمزد سالیانه در رتبه چهارم این لیست قرار دارد.

 


٥-دیبالا و لوکاکو به صورت مشترک


 پائولو دیبالا؛ یوونتوس


دیگر ستاره آرژانتینی یووه که همچون هیگواین زمزمه فروش او طی روز های آینده نقل  و انتقالات تابستانی به گوش می رسد با ٧ میلیون یورو دستمزد سالیانه رتبه پنجم این لیست را به خود اختصاص داده است.


روملو لوکاکو؛ اینترمیلان


لوکاکوی بلژیکی هم مانند دیبالا ٧ میلیون یورو در سال دستمزد از نراتزوری دریافت می کند. لوکاکو چند روز پیش ،پس از کش و قوس های فراوان و رقابت بین اینتر و یووه برای خرید او در نهایت به تیم میلانی پیوست.


نکته قابل توجه در مورد این لیست اما حضور حداکثری بازیکنان یووه در آن است و شاید جالب تر از این موضوع حضور ٩ بازیکن از بیانکونری در لیست ١٢ نفره ای بازیکنانی که بیشترین دستمزد را در سری آ دریافت می کنند، باشد که در عکس زیر به آنها و میزان دستمزد دریافتیشان اشاره شده است.