کد خبر: ANNr2 زمان: 13:20 1398/05/19   بازدید: 0

لمپارد: هدفم از انتقال داوید لوئیز قدرت‌نمایی نبود

فرانک لمپارد، سرمربی چلسی می‌گوید فروش 8 میلیون پوندی داوید لوئیز ستاره این تیم به آرسنال بر خلاف شایعات، به دلیل تلاش او برای قدرت‌نمایی یا مخالفت با بازیکن‌سالاری نبوده است.

به گزارش "ورزش سه"، داوید لوئیز، ستاره برزیلی چلسی روز پنج‌شنبه در آخرین روز فرصت نقل و انتقالات لیگ برتر انگلیس از این باشگاه به آرسنال ملحق شد تا به سرخط اخبار راه یابد. این انتقال به  شایعاتی دامن زد مبنی بر اینکه بین لوئیز و لمپارد اختلاف و درگیری بوجود آمده و به همین علت لوئیز راهی آرسنال شده است. اما لمپارد این شایعات را تکذیب کرده و می‌گوید علت انتقال لوئیز آنچه در شایعات مطرح شده نبوده است.

 

 

لمپارد در این باره گفت:" این شایعات که من بخواهم قدرت‌نمایی  کنم و قدرتم را به رخ بکشم به نظرم ساده‌لوحانه است. من احتیاجی به این کار ندارم. من هر روز آنطور که صلاح می‌بینم و به نظرم درست می‌رسد رفتار می‌کنم. من نحوه تمرین بازیکنها را تماشا می‌کنم، واکنشهای آنها در رختکن را می‌بینم و روحیه آنها را بررسی می‌کنم و بعد تصمیم می‌گیرم. من سعی می‌کنم تیمی بسازم که با تصویری که در ذهن دارم مطابق باشد".

 

سرمربی چلسی در ادامه گفت:" نمی‌خواهم بگویم که داوید لوئیز بخشی از این تصویر نبود ولی من هر روز تصمیم‌های زیادی می‌گیرم که هیچکدام از آنها به  خاطر قدرت‌نمایی نیست. بازیکنها سعی می‌کنند طبق نظر من رفتار کنند چون اصلا دوست ندارم در آینده افسوس بخورم و بگویم ای کاش فلان کار را به شکل دیگری انجام داده بودم یا  ای کاش فلان کار را نکرده بودم".

 

لمپارد در ادامه اضافه کرد:" من هر روز از این  تصمیم‌ها می‌گیرم. تصمیم برای انتقال لوئیز از هر دو طرف یک تصمیم کاملا فوتبالی بود. فقط نظر من این نبود که انتقال انجام شود بلکه لوئیز هم همین فکر را داشت. من خودم 32 ساله بوده‌ام و شرایط مشابهی را تجربه کرده‌ام. من چلسی را زمانی ترک کردم که حدودا 35 ساله بودم".

 

 

سرمربی چلسی در ادامه گفت:" مورد من کمی متفاوت بود ولی من صداقت و احترام می‌خواستم. این دو طرفه بود. ما هر دو شخصیت‌های محکمی داریم و به همین خاطر وقتی با هم صحبت می‌کنیم حرف‌هایمان جدی است. ما حاشیه نمی‌رویم و به سرعت اصل مطلب را مطرح می‌کنیم. ماجرا از این قرار بود".

 

لمپارد در ادامه گفت:" ما چهار بازیکن میانی مرکزی داریم که هر سه ملی‌پوش هستند و یکی از آنها در تیم ملی زیر 21سال بازی می‌کند و من سال گذشته با او کار کرده‌ام. من دوست دارم در این منطقه از زمین بازیکنان ما جنگنده بازی کنند، نشان دهند که برای پیراهن چلسی ارزش قائلند و این درباره بازیکنان همه پست‌ها صادق است. من از تیمم خیلی راضی‌ام و منظورم از این حرف کنایه زدن به داوید نیست. من کیفیت داوید لویئز را می‌دانم. او چه به عنوان فوتبالیست و چه به عنوان یک فرد کیفیت بالایی دارد. مساله این است که ما به آن تصمیم رسیدیم".