کد خبر: M22WR زمان: 14:10 1398/05/19   بازدید: 1

برای رسمی کردن قراردادها؛

بازیکنان استقلال در هیئت فوتبال تهران (عکس)

بازیکنان استقلال امروز به هیئت فوتبال تهران می روند تا قراردادهای خود را با این تیم به صورت رسمی ثبت کنند.

به گزارش "ورزش سه"، طبق برنامه از پیش تعیین شده بازیکنان استقلال امروز در هیات فوتبال حاضر خواهند شد، تا قراردادهای خود را با باشگاه به صورت رسمی ثبت کنند.


*اولین بازیکنی که برای ثبت قرارداد وارد ساختمان هیئت فوتبال شد، مسعود ریگی هافبک دفاعی تازه به خدمت گرفته آبی ها بود که فصل گذشته نمایش های خوبی در مشهد ارائه داده بود و امروز به صورت رسمی قراردادی  2 ساله با استقلال امضا کرد.

 

 

*بازیکن بعدی سینا خادم پور بود که فصل گذشته در گل گهر سیرجان به میدان رفت و بار دیگر پس از بازگشت به استقلال با این تیم به صورت رسمی قراردادش را ثبت کرد.

 

 

*وریا که قرار است امسال کاپیتال اول استقلال باشد، سومین بازیکنی بود که برای ثبت قرارداد وارد دفتر هیئت فوتبال شد.

 

 

*پس از وریا سه بازیکن جوان یعنی امیرحسین کارگر، عارف غلامی و محمد بلبلی نیز به ترتیب قراردادهای خود را به صورت رسمی با آبی های تهران ثبت کردند.

 

 


*نفر بعدی بهزاد غلامپور بود که پس از سال ها همکاری با علی دایی در پرسپولیس، نفت تهران، سایپا و .. به استقلالی بازگشته که دوران حرفه ای خود را به عنوان بازیکن در آنجا سپری کرده است.

 

 

*آرش رضاوند که از سایپا به جمع استقلالی ها اضافه شده تا قدرت این تیم در بخش میانی زمین را افزایش دهد، دیگر بازیکنی بود که خود را به هیئت فوتبال رساند.

 

 

*گلر خبرساز استقلال تهران بازیکن بعدی این تیم بود که به هیئت فوتبال استان تهران در خیابان ایرانشهر رسید. حسینی که شرایط ایده آلی برای فصل جدید پیش روی خود می بیند، با رضایت خاطر مقابل خبرنگاران ایستاد و پس از امضای قرارداد عکس یادگاری گرفت.

 

 

*نفر بعدی برای تمدید قرارداد علی کریمی بود که به تازگی قرارداد خود را با آبی ها امضا کرده تا در کنار فرشید باقری، مسعود ریگی، آرش رضاوند و کریمی، آندره آ استراماچیونی 4 بازیکن تاثیرگذار فصل گذشته لیگ را در ترکیب داشته باشد.

 

 

*دو تصویر زیر زمان شروع و پایان قرارداد بازیکنانی را نشان می دهد که امروز برای ثبت قرارداد به هیئت فوتبال استان تهران رفتند.

 

 

 

 

* با حضور نام هایی که در بالا به اسامی آنها اشاره شد، کار ثبت رسمی قرارداد بازیکنان در هیئت فوتبال استان تهران خاتمه یافت و سایر بازیکنان در روزهای آتی به خیابان ایرانشهر مراجعه خواهند کرد.

 

*البته طبق قوانینی که کمیته تعیین وضعیت وضع کرده، هیچ باشگاهی نمی تواند بدون پرداخت بدهی های فصل گذشته، اقدام به ثبت قرارداد با بازیکنان جدید داشته باشد و ثبت قرارداد بازیکنانی نظیر ریگی، رضاوند و .. الزامی برای حضور آنها در بازی های فصل نوزدهم، در صورت عدم تسویه بدهی های باشگاه استقلال ایجاد نمی کند.