کد خبر: awweN زمان: 14:27 1398/05/19   بازدید: 1

19 شاکی در 4 فصل

بدهی20 میلیاردی استقلال خوزستان

تیم فوتبال استقلال خوزستان از سال 94 تا کنون بیش از 20 میلیارد تومان بدهی داشته و اکنون به لیگ یک سقوط کرده است.

به گزارش"ورزش سه"،  استقلال خوزستان با سقوط در این فصل در مسابقات لیگ یک حاضر است، این تیم که با هدایت مجید باقری نیا و تعداد 26 بازیکن بومی و 2 بازیکن غیرخوزستانی در لیگ یک حاضر می شود در اخرین دیدار دوستانه خود برابر صنعت نفت ابادان 1-0 شکست خورد.


مجید باقری نیا سرمربی خوزستان در گفت و گویی با ایسنا درباره بدهی تیمشان گفته است:  متاسفانه در دو سه سال گذشته بدهی انباشته‌ای برای باشگاه مانده است و در حال حاضر نزدیک به 19 شاکی داریم. از سال 94 تاکنون نزدیک به 20 میلیارد تومان بدهی داریم و اکنون بیشترین درگیری ما همین بدهی‌ها و پرونده شاکی‌هایمان است و به همین دلیل هنوز هم نتوانسته‌ایم مجوز ثبت قرارداد بازیکنان‌مان را برای حضور در فصل جدید لیگ یک بگیریم.تا سال 94 باشگاه استقلال خوزستان نه‌تنها بدهی نداشته است بلکه در حساب باشگاه بیش از یک میلیارد و 500 میلیون تومان پول بود ولی بعد دیدید وقتی می‌توانستند با یک بازیکن خارجی با مبلغ 30 میلیون تومان تسویه حساب کند تا به کشورش برگردد، به این موضوع بی‌توجهی کردند و بعد بازیکن شکایت کرد و شش امتیاز از باشگاه استقلال خوزستان در فصل گذشته کسر شد و همین باعث شد تیم به لیگ یک سقوط کند.


تیم آبی پوش اهواز که در لیگ پانزدهم قهرمان لیگ برتر شده بود در اولین دیدار خود باید به مصاف بادران تهران در ورزشگاه غدیر برود.