کد خبر: 3JJqg زمان: 17:48 1398/05/26   بازدید: 1

مقابل شهرخودرو فقط دنبال سه امتیاز هستیم

حمودی: تصمیم جمعی بود که من بازوبند را ببندم

پیکان در فصل گذشته روزهای سختی را سپری کرد اما این تیم امسال می خواهد از همان ابتدای فصل با جدیت و با هدف کسب سه امتیاز پا به مسابقات بگذارد.

به گزارش" ورزش سه"، امروز از تیم پیکان خبر رسید که حسین فرکی سرمربی این تیم بازوبند کاپیتانی را به علی حمودی مدافع با تجربه این تیم سپرده است. او از ابتدای لیگ شانزدهم به پیکان پیوست و چهارمین فصل حضورش در این تیم را سپری کند. حمودی قبل از پیکان در تیم هایی مثل استقلال، سپاهان، فولاد خوزستان، مس کرمان و استقلال اهواز بازی کرده است. این بازیکن درارتباط با گرفتن بازوبند کاپیتانی تیم پیکان گفت:« آقای فرکی از من خواستند، جلسه ای هم با بزرگترهای تیم برگزار شد و در نهایت نظر همه این بود که من امسال این افتخار را داشته باشم که کاپیتان اول تیم باشم.»

 


او که فصل گذشته هم در یکی دو بازی بازوبند را بسته بود گفت:« بله من پارسال هم بازوبند را در یکی دو بازی بستم، البته کاپیتان اول تیم آرمان قاسمی بود که از قدیمی های تیم به حساب می آمد.»


مدافع راست سابق استقلال در ادامه گفت:« امسال تیم خیلی خوبی هستیم و شرایط خوبی داریم و بازیکنان مطرحی در تیم حضور دارند. اما همانطور که گفتم نظر کادرفنی و بازیکنان بود که من امسال این افتخار را داشته باشم.» او در این رابطه که آیا بستن بازوبند کاپیتانی به معنای مسئولیت بیشتر است هم گفت:« تیم ما بازیکنان باشخصیتی دارد، روابط کاملا محترمانه است و بچه ها فقط به فکر فوتبال هستند و مشکلی از این بابت وجود ندارد.»


پیکان در هفته اول میزبان تیم پدیده است. کاپیتان این فصل پیکان همچنین گفت:« هفته اول بازی سختی با شهرخودرو داریم؛ آن ها یکی از تیم های خوب لیگ هجدهم بوده اند اما ما امسال تیم خیلی خوبی هستیم. ما قطعا نه در این بازی بلکه در تمام بازی ها دنبال سه امتیاز و برد هستیم. من فکر می کنم بازی خیلی خوبی از آب در خواهد آمد.»

 


علی حمودی درباره شرایط تیم پیکان گفت:« ما سال قبل شروع خوبی داشتیم اما در ادامه به مشکل خوردیم. امسال اما می خواهیم از همان ابتدا مقتدرانه شروع کنیم و تا آخر هم ادامه بدهیم. ما در پیش فصل بازی های دوستانه خوبی با تیم های بزرگ انجام دادیم و آماده آغاز مسابقات هستیم.»