کد خبر: Bee9D زمان: 19:06 1398/05/26   بازدید: 1

گل کشویی لاکازت در هفته دوم لیگ برتر (عکس)

آرسنال با گلزنی ستاره فرانسوی خط حمله اش در هفته دوم رقابت های لیگ برتر انگلستان به سه امتیاز کامل بازی برابر برنلی دست پیدا کرد.

 

به گزارش" ورزش سه" الکساندر لاکازت مهاجم 28 ساله و فرانسوی آرسنال در بازی هفته دوم تیمش برابر برنلی یک گل زیبا و برپایه قدرت بدنی و تیزهوشی اش به ثمر رساند تا در نهایت توپچی ها با نتیجه دو بر یک برنده و به سه امتیاز بازی برسند.


در دقیقه 13 بازی آرسنال که روی دروازه حریفش فشار می آورد صاحب یک ضربه کرنر شد و دنی سبایوس بازیکن اسپانیایی و سابق تیم رئال مادرید پشت توپ ایستاد. ضربه سبایوس روی تیر اول بعد از برخورد به بازیکن آرسنال و مدافع برنلی مقابل پای لاکازت افتاد، او توپی را که از دروازه دور می شد را گرفت و با قدرت بدنی بالایش به سمت دروازه چرخید، در حالی که دو مدافع برنلی به او چسبیده بودند یکی از مدافعان به جای توپ پای او را زد و لاکازت تعادلش را از دست داد اما مهاجم فرانسوی در همان حالت خوابیده با یک شوت خشک و محکم توپ را از بین پاهای دروازه بان برنلی وارد دروازه کرد.


نکته جالب این گل قدرت بدنی و زمانبندی فوق العاده لاکازت بود که حتی در شرایطی که روی زمین افتاده بود با پای راست شوتی محکم و غیرقابل مهار را به سمت دروازه زد. آرسنال در دقیقه 43 توسط بارنز دروازه اش باز شد اما در نهایت با گل دقیقه 64 اوبامیانگ توانست به سه امتیاز ارزشمند هفته دوم برسد.