کد خبر: Wj1rQ زمان: 16:51 1398/06/13   بازدید: 2

نوستالژی سازی با پیراهن؛

ستاره های فوتبال در کیت‌های زمان تولد (عکس)

نشریه بلیچر ریپورت اقدام به انتشار پستی از ستاره های فوتبال دنیا با کیت تیم ملی کشورشان در زمان تولد آنها کرده است.

به گزارش "ورزش سه"، طی روزهای اخیر بیشتر اخبار رسانه های فوتبال دنیا پیرامون بهترین بازیکنان سال اروپا و همینطور جهان بوده است.


همین چند روز پیش بود که فن دایک پس از سال ها توانست به عنوان یک مدافع، عنوان بهترین بازیکن سال اروپا را از آن خود کند و دو روز پیش بود که فهرست نامزدهای کسب بهترین بازیکن فوتبال جهان و همینطور نامزدهای دیگر در سایر بخش ها اعلام شد تا در انتظار انتخاب آنها باشیم. فهرستی که در بخش بهترین بازیکن مانند انتخاباتی که در اروپا و زیر نظر یوفا برگزار شد، مسی، رونالدو و فن دایک را به عنوان سه بازیکن برتر می بیند.


در همین حین نشریه بلیچر ریپورت اقدام به انتشار عکس هایی از ستاره های فوتبال دنیا در سالی که متولد شده اند با پیراهن تیم ملی کشورشان در آن مقطع کرده است.


مسی در سال 1987 به دنیا آمده؛ یعنی درست یک سال پس از قهرمانی تیم ملی آرژانتین در جام جهانی 1986 مکزیک که با آن کیت های فراموش نشدنی با درخشش خیره کننده مارادونا به دست آمد.

 


فن دایک در سال 1991 میلادی به دنیا آمده؛ سه سال پس از قهرمانی نارنجی های فوتبال اروپا در جام ملت های 1988؛ جایی که مثل همیشه هلندی ها را با پیراهن هایی به رنگ نارنجی و شورت ورزشی سفید می بینیم.

 


رونالدو در سال 1985 متولد شده؛ زمانی که پرتغال با کیت هایی با خط سفید روی رنگ اصلی پیراهنش، راهی میدان می شد.

 


در نهایت یکی دیگر از ستاره هایی که بلیچر ریپورت به او توجه داشته، امباپه ستاره فرانسه در جام جهانی 2018 است که درست در سالی به دنیا آمده که تیم ملی فرانسه با امه ژاکه توانست با درخشش زیدان قهرمان جهان شود.