کد خبر: JPN8y زمان: 17:55 1398/06/13   بازدید: 3

رویس: آلمان باید بر هلند پیروز شود

مارکو رویس ستاره تیم ملی آلمان گفت که به چیزی جز پیروزی بر هلند در بازی حساس جمعه فکر نمی کند.

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی آلمان در گروه C مقدمانی یورو 2020 پس از انجام سه بازی و کسب 9 امتیاز، پایین تر از ایرلند شمالی قرار دارد که توانسته از 4 بازی 12 امتیاز کسب کند. هلند نیز با انجام دو بازی و سه امتیاز در جایگاه سوم قرار دارد. جمعه بازی بسیار حساسی بین هلند و آلمان برگزار خواهد شد. دیداری که اگر برنده آن آلمان باشد، تا حدود زیادی می تواند کار صعودش به دور نهایی را مسجل کند.

 

 

 

 

مارکو رویس در آستانه تقابل جمعه شب تیم ملی فوتبال آلمان با هلند در مرحله انتخابی یورو 2020 گفت:« تقابل آلمان و هلند بازی و رقابتی بزرگ است که نه‌تنها ما، بلکه هواداران هم انتظارش را می‌کشند. هدف ما کسب پیروزی در این بازی، ارائه یک بازی خوب برای هواداران‌مان و اجرای دستورات سرمربی است.

خیلی مهم است که به بازیکنان جوان در تیم کمک کرد. من هم زمانی که برای اولین بار به اردوی تیم ملی آلمان دعوت شدم، جوان بودم و وقتی نمی‌دانید که باید چه کارهایی کنید، نیاز به کمک دارید. »

 

رویس در مورد غیبت لروی سانه گفت:« نمی‌دانم که چطور غیبت سانه را جبران خواهیم کرد اما ما در تیم‌مان بازیکنان باکیفیت زیادی داریم. من هم مصدومیت مشابه لروی داشته‌ام و می‌دانم او حالا چه حسی دارد. ریکاوری سانه فرایند طولانی‌ مدتی خواهد بود اما همه ما کنار او هستیم.»