کد خبر: pJw8e زمان: 18:35 1398/06/13   بازدید: 3

حمایت فرمالن از امری

آرسنال با این مربی و بازیکنان بهتر از گذشته است

مدافع سابق آرسنال می‌گوید که این تیم بعد از تغییرات پیاپی که داشته است می‌تواند موفقیت خوبی در این فصل از مسابقات به دست آورد. 

به گزارش "ورزش ‌سه"، توماس فرمالن مدافع سابق آرسنال معتقد است که این تیم می‌تواند در این فصل از مسابقات لیگ برتر انگلیس نتایج خوبی به دست آورد. آن‌ها شش بازیکن را به صورت دائمی و قرضی در اختیار گرفته‌اند که مهم ترین آنها نیکلاس په په است با ارزش 72 میلیون پوند از لیل فرانسه که لقب گران ترین خرید تاریخ توپچی ها را گرفت. 

 

 

 


آرسنال هم‌چنین داوید لوییز، تییرنی، مارتینلی و سبایوس را از رئال به صورت قرضی به خدمت گرفت و با سالیبا قبل از رفتن به سنت اتین تمدید کرد.

آرسنال 7 امتیاز از چهار بازی به دست آورده و تا به اینجا برابر لیورپول و تاتنهام که جزو مدعیان به شمار می‌روند یک باخت و یک مساوی کسب کرده است. توماس فرمالن که از سال 2009 تا 2014 در آرسنال بازی می‌کرد حالا امیدوار است که تیم سابقش بعد از نقل و انتقالاتی موثر، فصل ایده‌آلی پشت سر بگذارد. 


او در این رابطه می‌گوید:« آرسنال با بازیکنانی که خریده پیشرفت خوبی داشته است. فکر می‌کنم این یک آرسنال جدید است که بدتر از فصل گذشته نخواهد بود و پیشرفت می‌کند. آن‌ها در کنار بازیکنان خوبی که دارند، مربی خوش فکری مثل اونای امری را بالای سر خود می‌بینند که باعث می‌شود از سال گذشته بهتر باشند.»