کد خبر: wl2mj زمان: 19:55 1398/06/13   بازدید: 2

رونالدو و شکوه از حواشی پرونده اتهام تجاوز

کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی از حواشی فراوان پرونده تجاوز جنسی به کاترین مایورگا دل خوشی ندارد.

به گزارش "ورزش سه"، حدود یک سال قبل بود که نشریه اشپیگل در گزارشی جنجالی مدعی شد کریستیانو رونالدو، ستاره 34 ساله یوونتوس دوباره از سوی کاترین مایورگا مورد شکایت قرار گرفته و ممکن است عواقب سنگینی در انتظار وی باشد. البته در نهایت دادگاه لاس وگاس این پرونده را مختومه اعلام کرد، اما کریستیانو رونالدو مدعی شد سالی پیچیده را پشت سر گذاشته است.

 

 

کریستیانو رونالدو که برای دریافت جایزه بهترین بازیکن سال پرتغال راهی لیسبون شده بود بعد از ملاقات با کودکان هموطن خود گفت: "بودن در اینجا و در کنار کودکان همیشه یک افتخار بزرگ برای من محسوب می شود و من امشب اوقات خوبی را سپری کردم."

 

رونالدو در ادامه با اشاره به شایعاتی که در مورد پرونده تجاوز جنسی به کاترین مایورگا وجود داشت گفت: "روند حرکت این جهان با شبکه های اجتماعی، اینترنت و مطبوعات بسیار سریع پیش می رود و این شرایط نه تنها برای من، بلکه برای همه بسیار تند و وحشی است.

 

سال 2018 از نظر شخصی برای من بسیار پیچیده بود. هرگز به خود اجازه ندهید تحت تاثیر کسی قرار بگیرید و همیشه به سمت رویاهای خود پیش بروید. اجازه ندهید کسی باعث به پایین کشیده شدن شما شود و همیشه فکر کنید یک روز شما فردی مهم در زندگی خواهید شد، این همان کاری است که من کردم."