کد خبر: OR1pe زمان: 12:20 1398/06/14   بازدید: 1

گری نویل:

وضع یونایتد خوب است؛ هواداران نگران نباشند

گری نویل اسطوره باشگاه منچستریونایتد می‌گوید شیاطین سرخ تحت هدایت اوله گنار سولسشر در مسیر درست حرکت می‌کنند و هواداران نباید نگران تیم محبوب‌شان باشند.

به گزارش "ورزش سه"، گری نویل اسطوره باشگاه منچستریونایتد می‌گوید شیاطین سرخ با وجود چند نتیجه ضعیف و ناامیدکننده‌ای که در شروع فصل جدید بدست آورده‌اند، با هدایت اوله گنار سولسشر و سرمربی‌گری او در مسیر صحیح حرکت می‌کنند و هواداران یونایتد نباید نگران تیم محبوب‌شان باشند.

 

 

یونایتد فصل جدید را با پیروزی 4-0 مقابل چلسی شروع کرده و هوادارانش را بسیار امیدوار کرد ولی بعد از آن اوضاع برای شیاطین سرخ خوب پیش نرفته و آنها بعد از دو تساوی مقابل ولوز و ساوت‌همپتون یک شکست هم مقابل کریستال پالاس تجربه کرده‌اند. ولی نویل می‌گوید با وجود همه اینها یونایتد در حال پیشرفت در مسیر صحیح است و سولسشر سعی دارد با ایجاد تغییر در فرهنگ حاکم بر رختکن، به اوضاع تیمش سر و سامان بدهد.

 

نویل در گفتگو با اسکای اسپورتز گفت:" هواداران یونایتد عصبانی هستند و احساس می‌کنند به خاطر نتایج اخیر حق با آنها است. آنها هنوز یادشان نرفته که در دوران سر الکس این تیم چه شرایطی داشت. ولی واقعیت این است که از آن زمان شش هفت سال گذشته است. هواداران اما عصبانی هستند و احساس می‌کنند تیم در مسیر درست حرکت نمی‌کند".

 

اسطوره منچستریونایتد در ادامه گفت:" ولی من معتقدم یونایتد در مسیر صحیح حرکت می‌کند چون اولین کاری که یونایتد باید انجام دهد این است که بازیکنانی در رختکن تیم داشته باشد که واقعا خواهان بازی با پیراهن یونایتد هستند. باشگاه باید اینکه فلان بازیکن چقدر بااستعداد است را فراموش کند و اگر کسی نمی‌خواهد اینجا بماند عذرش را بخواهد".

 

نویل در ادامه صحبتهایش گفت:" سولسشر سعی دارد با آرامش کار کند و در نتیجه به زمان نیاز دارد. سولسشر با تیمی کار می‌کند که بیشتر شبیه تیمی است که کلوپ در لیورپول به ارث برد نه تیمی که گواردیولا در سیتی میراث برد. از این لحاظ است که می‌گویم باید به یونایتد زمان داد. هر چند ممکن است شرایط گاهی عصبانی‌کننده باشد".