کد خبر: KPoxm زمان: 13:22 1398/06/14   بازدید: 3

واکنش آلکاسر به احتمال گلزنی مقابل بارسلونا در نوکمپ

پاکو آلکاسر، مهاجم اسپانیایی دورتموند در مورد رویارویی با تیم سابق خود بارسلونا صحبت کرد.

به گزارش "ورزش سه"، دورتموند در مرحله گروهی لیگ قهرمانان باید به مصاف بارسلونا برود و پاکو آلکاسر که دوران چندان موفقی در نوکمپ نداشت و در دورتموند تبدیل به یک ستاره گلزن شده، مدعی شد نمی داند در صورت گلزنی مقابل تیم سابق خود در نوکمپ خوشحالی خواهد کرد یا خیر.

 

سازگاری با فوتبال آلمان: "این سوالی در مورد اعتماد به نفس و داشتن احساس راحتی در زمین است. دقیقه ها مهم هستند و برخورد هم تیمی های من، داشتن تفاهم با آنها نیز اهمیت زیادی دارد."

 

مواجه شدن با بارسا در لیگ قهرمانان اروپا: "حس اینکه بتوانم دوباره هم تیمی های سابق را ببینم باعث می شود این یک بازی برایم یک دیدار خاص باشد. بازی مقابل تیم سابق شما نشانه ای از لذت بردن، هیجان و تمایل به درخشیدن در زمین است."

 

 

ترک بارسلونا: "شما باید در زندگی تصمیم بگیرید و من از هیچ چیزی پشیمان نیستم. من سعی می کنم از نکاتی که باعث شده من تبدیل به بازیکن امروزی شوم یاد بگیرم و نکات منفی را کنار بگذارم."

 

احتمال گلزنی در نیوکمپ و جشن شادی: "من نمی دانم در صورت گلزنی چه کاری باید انجام دهم، زیرا در پایان بازی شما از اینکه در نوکمپ امتیاز گرفته اید خوشحال هستید. بسیاری از ارکان باشگاه بارسلونا با من خیلی خوب رفتار کردند و گرچه بسیاری از افراد نیز چیزهایی را بیان می کنند که شما علاقه ندارید، اما ما همیشه به هم احترام می گذاشتیم."

 

آموخته های آلکاسر در بارسلونا: "همه ما می دانیم که بارسا چگونه بازی می کند و آنها در نیمه حریف و در فضاهای کوچک حمله می کنند. پیش از بازی در بارسلونا، من در هنگام تصمیم گیری کندتر بودم. اکنون می دانم که باید سریعتر و در فضاهای کوچک تصمیم بگیرم، من این موضوع را در بارسا آموختم."