کد خبر: wl2Ya زمان: 18:35 1398/06/14   بازدید: 1

ادعای اکیپ

دمبله به این دلایل پیشنهاد رفتن به PSG را رد کرد

عثمان دمبله در نقل و انتقالات تابستانی حتی حاضر نشد به صورت قرضی راهی پی اس جی شود تا به نوعی مسیر بازگشت نیمار هموار شود.

به گزارش "ورزش سه"،  پس از اینکه عثمان دمبله حاضر نشد پیشنهاد انتقال قرضی به پاری سن ژرمن را قبول کند، بازگشت نیمار به بارسا نیز به نوعی منتفی شد. بارسلونا پس از پاسخ منفی دمبله حاضر نشد درخواست افزایش رقم انتقال نیمار از سوی پی اس جی را نیز بپذیرد و در نهایت رویای نیمار برای بازگشت به نوکمپ رنگ باخت.

بارسلونا که از بی انضباطی های دمبله به ستوه آمده، بی میل نبود تا او را به صورت قرضی به پی اس جی واگذار کند اما ستاره فرانسوی حاضر به قبول این پیشنهاد نشد و توماس توخل سرمربی پی اس جی که در دورتموند مربی دمبله بود نیز نتوانست او را متقاعد کند.

 

 

 

 

در واقعه دمبله مهره کلیدی برای بازگشت نیمار بود ولی طبق ادعای اکیپ، در درجه اول به خاطر عشق به بارسلونا حاضر نشد پیشنهاد انتقال به پی اس جی را قبول کند. اکیپ امروز نوشت که بارسا رویای کودکی دمبله بود و با وجود پیوستن گریزمان به بارسا، دمبله ترسی از رقابت ندارد و مطمئن است که می تواند فصل جاری نقشی کلیدی تر در بارسا داشته باشد. او حتی راضی نبود به صورت قرضی راهی پی اس جی شود.

همچنین از نظر دمبله لیگ فرانسه در سطحی بسیار پایین تر از لالیگا است و حتی قدرت پی اس جی که یک کلاس بالاتر از دیگر تیم های فرانسوی است نیز برای او وسوسه کننده نبود.

در آخر، دمبله رویای رسیدن به توپ طلا را در سر دارد و برای این مهم، حضور در بارسلونا را الزامی می داند.