کد خبر: v42KD زمان: 10:00 1398/06/15   بازدید: 2

مارادونا: برای خیمنازیا با جان و دل کار می‌کنم

دیگو مارادونا بعد از منصوب شدن به عنوان سرمربی باشگاه آرژانتینی خیمنازیا گفت با تمام وجود و با جان و دل برای این تیم تلاش کرده و از هیچ فداکاری‌ای دریغ نخواهد کرد.

به گزارش "ورزش سه"، دیگو مارادونا، اسطوره بزرگ آرژانتینی دنیای فوتبال بعد از آنکه رسماً به عنوان سرمربی جدید باشگاه آرژانتینی خیمنازیا لا پلاتا منصوب شد در سخنانی گفت با تمام وجود و با دل و جان برای این باشگاه تلاش خواهد کرد و برای موفقیتش از هیچ فداکاری‌ای دریغ نخواهد کرد.

 

مارادونا سال گذشته هدایت تیم مکزیکی دسته دومی دورادوس را به عهده داشت ولی در ماه ژوئن به دلیل مشکلات سلامتی از این تیم کناره‌گیری کرد. او حالا  دوباره به دنیای مربی‌گری بازگشته و هدایت خیمنازیا که در سوپرلیگای آرژانتین حضور داشته ولی در این لیگ قعرنشین است را بدست گرفته است.

 

 

مارادونا بعد از انتشار خبر منصوب شدنش به عنوان سرمربی خیمنازیا در صفحه اینستاگرام خود نوشت:" بالاخره رسمی شد. من از اینکه سرمربی جدید خیمنازیا هستم خیلی خوشحالم. می‌خواهم از رئیس باشگاه گابریل پیگرینو به خاطر فرصتی که در اختیارم گذاشت تشکر کنم و به هواداران بگویم که من با جان و دل برای ال بوبو تلاش خواهم کرد. همه شما را در آغوش می‌کشم و از همه‌تان متشکرم".