کد خبر: joL1d زمان: 11:20 1398/06/15   بازدید: 3

وندا نارا: PSG آسی بود که تا آخر نگه داشتم

وندا نارا، همسر و مدیر برنامه‌های مائورو ایکاردی می‌گوید پاری سن ژرمن آسی بوده که او برای انتقال شوهرش در آستین نگه داشته بوده و در بهترین زمان رو کرده است.

به گزارش "ورزش سه"، وندا نارا، همسر و مدیر برنامه‌های مائورو ایکاردی، ستاره آرژانتینی می‌گوید انتقال ایکاردی به پاری سن ژرمن آسی بوده که او در آستینش نگه داشته بوده و در بهترین زمان ممکن رو کرده تا بهترین نتیجه برای شوهرش بدست آید.

 

 

ایکاردی در آخرین روز نقل و انتقالات تابستانی به مدت یک فصل به صورت قرضی از اینتر به PSG منتقل شد تا به چند ماه شایعه، گمانه‌زنی و تنش درباره آینده او پایان داده شود. رابطه ایکاردی و اینتر بعد از گرفتن بازوبند کاپیتانی از او در ماه ژانویه تیره شد و او در نهایت از فهرست بازیکنان این تیم خط خورده بود. در طول تابستان شایعاتی درباره انتقال ایکاردی به یوونتوس، ناپولی، موناکو و اتلتیکو مادرید مطرح بود ولی او سرانجام از PSG سر در آورد.

 

وندا نارا در این باره گفت:" اگر تا آخرین لحظه صبر کردم به این خاطر بود که یک آس در آستین داشتم. هیچکس از این موضوع خبر نداشت حتی بچه‌ها. مائورو فقط یک چمدان کوچک جمع کرد و بقیه کارها را به من سپرد".

 

همسر و مدیر برنامه‌های ایکاردی در ادامه گفت:" بچه‌های ما در ایتالیا مدرسه می‌روند و برای همین ما مدام بین میلان و پاریس در رفت و آمد خواهیم بود. از سه گزینه‌ای که داشتیم PSG برای من بدترین گزینه بود چون مجبور می‌شدم برای رسیدگی به اوضاع بچه‌ها مدام بین میلان و پاریس در رفت و آمد باشم یعنی بین دو کشور. ولی به این فکر کردم که بهترین گزینه برای مائورو چیست".