کد خبر: 70nKW زمان: 12:20 1398/06/15   بازدید: 5

راموس: می‌خواستم بگویم عینک زدن عیب نیست

سرخیو راموس که در بازی دیشب اسپانیا مقابل رومانی به دلیل شادی بعد از گل خود و نمایش عینک فرضی روی چشمهایش کارت زرد گرفته بود می‌گوید داور در پایان مسابقه از او عذرخواهی کرده.

به گزارش "ورزش سه"، سرخیو راموس، کاپیتان تیم ملی اسپانیا دیشب در جریان پیروزی 2-1 تیمش مقابل رومانی در مقدماتی یورو2020 بعد از آنکه در دقیقه 29 گل اول بازی را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند در زمان شادی بعد از گل، دستهایش را روی چشمهایش گذاشت و عینکی فرضی بر روی چشمهایش بوجود آورد. ولی داور مسابقه دنیز آیتکین به دلیل این شادی بعد از گل به راموس کارت زرد داد. راموس بعد از مسابقه گفت که آیتکین در پایان بازی از او به دلیل آن کارت زرد عذرخواهی کرده است.

 

 

بعد از گل راموس و شادی بعد از گل او، دنیز آیتکین داور مسابقه که به این نتیجه رسیده بود که راموس با این حرکت قصد تحریک تماشاچیان رومانیایی را داشته به سمت او رفته و کارت زرد را در مقابلش گرفت. اما راموس بعد از بازی گفت که این شادی بعد از گل او پیامی برای برادرزاده/خواهر زاده‌اش بوده که عینکی است. راموس گفت داور مسابقه در پایان بازی از او عذرخواهی کرده است.

 

 

راموس در این باره گفت:" من با داور در این باره صحبت کردم. قصد من این بود که گل را به برادرزاده‌ام تقدیم کند که مثل من برای اینکه ببیند عینک می‌زند. می‌خواستم به او بگویم که عینک زدن هیچ اشکالی ندارد. داشتم به طرف دوربین می‌رفتم که این را نشان بدهم. داور بعد از حرفهای من ماجرا را متوجه شد و عذرخواهی کرد و گفت از کارت زردی که داده متاسف است".