کد خبر: 9XkR1 زمان: 13:00 1398/06/15   بازدید: 5

مایکل اوون:

بکام مقصر باخت انگلیس به آرژانتین در فرانسه98 بود

مایکل اوون در بخشی از کتاب در حال انتشار خود به انتقاد از دیوید بکام به خاطر نقش او در شکست انگلیس مقابل آرژانتین در جام جهانی 98 فرانسه پرداخته و بکام را مقصر آن شکست می‌داند.

به گزارش "ورزش سه"، مایکل اوون، اسطوره فوتبال انگلیس در کتاب در حال انتشار خود با عنوان "راه‌اندازی مجدد- زندگی من، زمانه من" که بخشی از آن به رسانه‌ها راه پیدا کرده نشان می‌دهد که همچنان با دیوید بکام دیگر اسطوره فوتبال این کشور و یکی از هم‌نسلان بزرگ اوون در فوتبال انگلیس زاویه دارد.

 

 

اوون در بخشهایی از کتاب خود از بکام به دلیل نقش او در شکست انگلیس مقابل آرژانتین در جام جهانی  98 فرانسه انتقاد کرده و معتقد است بکام با اخراج بی‌دلیلی که در آن بازی به انگلیس تحمیل کرد و مقصر صد در صد آن بود همبازی‌هایش را سرافکنده کرده است. اوون همچنین در کتاب خود به دوران همبازی بودن با بکام در رئال مادرید پرداخته و می‌گوید او و خانواده‌اش با خانواده بکام رفت و آمد و رابطه نزدیک نداشته‌اند چون متعلق به دو دنیای متفاوت بوده‌اند.

 

 

اوون در این باره می‌نویسد که سبک زندگی بکام و خانواده‌اش در مقایسه با او و همسرش آنقدر متفاوت بوده که وجود رابطه صمیمی را غیرممکن کرده.

 

 

مایکل اوون در این باره می‌نویسد:" با اینکه ما در مادرید در خانه‌ای زندگی می‌کردیم که دیوید و ویکتوریا بکام در نزدیکی ما بودند، با اینکه ما دو خانواده انگلیسی بودیم که در یک شهر غریب زندگی می‌کردند ولی تفاوت‌های اجتماعی و سبک زندگی باعث می‌شد بین ما به جز ارتباطی که در  رختکن رئال بین من و دیوید وجود داشت، عملا دیگر هیچ رابطه‌ای وجود نداشته باشد".