کد خبر: YLwn1 زمان: 13:20 1398/06/15   بازدید: 2

رئیس لالیگا:

اگر دستمزد نیمار کم نشود او در PSG خواهد ماند

خاویر تباس، رئیس لالیگا می‌گوید نیمار با توجه به دستمزد و قیمت بالایی که دارد ممکن است مجبور شود بازنشستگی‌اش را در پاری سن ژرمن جشن بگیرد.

به گزارش "ورزش سه"، خاویر تباس، رئیس لالیگا می‌گوید نیمار اگر دستمزد کمتری طلب نکند و قیمت درخواستی باشگاه PSG برای او کاهش پیدا نکند، ممکن است مجبور شود از خیر انتقال به باشگاه‌های حاضر در لالیگا گذشته و بازنشستگی‌اش را در تیم فرانسوی جشن بگیرد.

 

 

در تابستان جاری شایعات درباره بازگشت نیمار به بارسلونا و حتی پیوستن او به رئال مادرید به اوج رسیده بود و با اینکه نیمار شخصا تمایل زیادی برای بازگشت به نوکمپ داشت ولی در نهایت در فرانسه ماندگار شد.

 

تباس که پیش از این نیز گفته بود فوتبال اسپانیا نیازی به بازگشت نیمار ندارد حالا بار دیگر او را هدف گرفته و می‌گوید اگر درخواست دستمزد نیمار کاهش پیدا نکند او نباید به پیدا کردن باشگاهی اسپانیایی خوشبین باشد.

 

رئیس لالیگا در این باره گفت:" برای لالیگا خیلی مهم است که مهره‌های باارزش را جذب کند چون به این ترتیب می‌تواند ارزش لیگ را افزایش دهد ولی نیمار برای لالیگا مهره‌ای لازم و ضروری نیست".

 

تباس در ادامه گفت:" اگر نیمار به لالیگا بیاید خیلی هم خوب است. ولی اگر هم نیاید من معتقدم مشکل خاصی پیش نخواهد آمد و لالیگا بدون او هم می‌تواند به رشد خود ادامه دهد. مشکل برنگشتن نیمار به بارسا به زمانی برمی‌گردد که او بارسا را ترک کرد و راهی PSG شد. اگر بخواهیم وضعیت او را صرفا از دید بازار بررسی کنیم بازار معتقد است نیمار تا زمانی که دستمزد خود را کمتر نکند و تا زمانی که PSG مبالغی که برای او می‌خواهد را پایین نیاورد، به احتمال زیاد او باید بازنشستگی‌اش را در فرانسه جشن بگیرد".