کد خبر: xlBQG زمان: 13:50 1398/06/15   بازدید: 1

ستایش رایان گیگز از وینگر ولزی منچستریونایتد

رایان گیگز با ستایش از دنیل جیمز ستاره ولزی منچستریونایتد می‌گوید او فوتبالیست هیجان‌انگیزی است که به یکی از محبوب‌ترین ستاره‌های شیاطین سرخ تبدیل خواهد شد.

به گزارش "ورزش سه"، رایان گیگز، اسطوره ولزی منچستریونایتد از هموطن جوانش در این تیم، دنیل جیمز، ستایش کرده و می‌گوید هموطن و هم‌پست او در ترکیب شیاطین سرخ می‌تواند پا در جا پای او بگذارد و به یکی از محبوب‌ترین ستاره‌های یونایتد تبدیل شود.

 

 

دنیل جیمز در تابستان جاری با قراردادی به ارزش 15 میلیون پوند از سوانسی به اولدترافورد منتقل شد و در شروع فصل جدید عملکرد درخشانی داشته است. جیمز تا کنون در چهار بازی برای یونایتد سه گل به ثمر رسانده و با اینکه شیاطین سرخ فصل را بد شروع کرده‌اند او یکی از معدود بازیکنان این تیم بوده که در زمین درخشان ظاهر شده است.

 

گیگز درباره این وینگر ولزی منچستریونایتد گفت:" همه می‌دانیم دنیل جیمز چه قابلیت‌هایی دارد. او به خصوص در هشت نه ماه اخیر در مسیر پیشرفت قرار داشته و دائما بهتر و بهتر شده است. جیمز در باشگاهی است که برایش بهترین انتخاب است. اوله گنار سولسشر به بهترین شکل ممکن به او خواهد رسید. سولسشر بهتر از هر کسی می‌داند که چه زمانی به او بازی بدهد".

 

اسطوره ولزی منچستریونایتد در ادامه گفت:" من برای دنیل خوشحالم. او خودش را گم نکرده و متواضع مانده چون شخصیتش اینطور است. وقتی شما در تیم جدیدتان با گلزنی فصل را شروع می‌کنید هر کسی باشید اعتماد به نفس‌تان به شدت افزایش می‌یابد ولی جیمز توانسته از این اعتماد به نفس به شکل درست استفاده کند".