کد خبر: wl2gW زمان: 18:01 1398/06/15   بازدید: 1

لوکاس اوکامپوس:

فقط در آرژانتین است که قدر مسی را نمی دانند

لوکاس اوکامپوس وینگر آرژانتینی سویا در جریان یک مصاحبه به دفاع از لیونل مسی پرداخت.

به گزارش "ورزش سه"، لیونل مسی هر اندازه در بارسلونا محبوب است و کسی از او انتقاد نمی کند، در کشور خود آرژانتین یکی از سوژه های همیشگی انتقادات محسوب می شود. او تاکنون در سه فینال با تیم ملی کشورش حضور داشته و در هر سه نیز بازنده شده است؛ یک فینال جام جهانی و دو فینال کوپا آمه ریکا.

او سال 2016 اقدام به خداحافظی با بازی های ملی کرد اما پس از چند ماه تغییر عقیده داد. مقایسه همیشگی او با مارادونا نیز به یک اتفاق عادی بدل شده است.

 

 

 

 

لوکاس اوکامپوس در دفاع از مسی به وبسایت گل گفت:« فکر می کنم آرژانتین یکی از معدود کشورهایی است که مسی در آن مورد انتقاد قرار می گیرد. فقط در آرژانتین است که قدر او را نمی دانند. 90 درصد مردم دنیا می دانند که مسی چه بازیکنی است و چه خدماتی به فوتبال دنیا و آرژانتین کرده است.»

 

اوکامپوس 25 ساله که اخیرا به سویا پیوسته، برای اولین بار به تیم ملی کشورش نیز دعوت شده است و احتمالا برابر مکزیک یا شیلی، اولین بازی ملی خود را انجام خواهد داد:« انتظار داشتم زودتر از اینها به تیم ملی دعوت شوم ولی باید قبول کرد که در پست من، ستاره های بزرگی حضور دارند. می دانستم که اگر به تلاش ادامه دهم و بدون افت بازی کنم، در نهایت به تیم ملی دعوت خواهم شد. امیدوارم بتوانم سال ها پیراهن تیم ملی کشورم را به تن کنم. این بهترین آرزویی است که می توانم داشته باشم.»