کد خبر: awXnN زمان: 22:04 1398/06/16   بازدید: 3

لوکاس هرناندز:

زبان دوم بایرن مونیخ فرانسوی است

لوکاس هرناندز، مدافع فرانسوی بایرن مونیخ مدعی شد از فشارها نسبت به عملکرد خود آگاه است.


به گزارش "ورزش سه"، لوکاس هرناندز در تابستان امسال و با رقم هنگفت 80 میلیون یورو از اتلتیکومادرید راهی بایرن مونیخ شد. این مدافع فرانسوی از تعدد حضور بازیکنان هموطن خود در رختکن بایرن خوشحال بوده و اذعان داشت بایرن یک باشگاه بزرگ اما یک خانواده کوچک محسوب می شود.

 

لوکاس هرناندز گفت: "من هرگز خودم را تحت فشار قرار نمی دهم، اما من از تمام تلاش و مبلغ هنگفتی که بایرن برای خرید من پرداخت کرده آگاه هستم. آنها برای یک مدافع چنین هزینه ای پرداخت کرده اند، اما فوتبال امروز پر از این مبالغ دیوانه وار است و من واقعیت را می دانم. به همین دلیل من مثل دیوانه ها تمام تلاش خود را کردم تا سریعا خودم را با شرایط تطبیق دهم.

 

 

من نمی خواهم بایرن یا هواداران را ناامید کنم. من طبق برنامه عمل کردم و بعد از انجام دو بازی در بوندس لیگا تقریبا 100% آماده هستم. بایرن مونیخ همه کار برای خرید من انجام داد و اطمینان حاصل کرد که همه چیز به خوبی پیش رفته است. البته من همه کار برای آنها انجام خواهم داد.

 

من خیلی سریع آلمانی صحبت کردم. من آدم پیچیده ای نیستم و به سرعت با شرایط هماهنگ شدم. هم تیمی های فرانسوی من فوق العاده بوده اند و یک فرهنگ قدرتمند فرانسوی در مونیخ وجود دارد و زبان دوم این تیم فرانسوی است. بازیکنان بزرگی که مثل بیسنته لیزارازو، ویلی سانول یا فرانک ریبری در اینجا حضور داشته اند و او اینجا یک اسطوره است. بایرن یک باشگاه بزرگ اما یک خانواده کوچک است. "